Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Prezent na nowy dom

Przeprowadzka do nowego domu to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nowy dom to spełnienie marzeń, a jednocześnie nowe oczekiwania i nadzieje. Ten ważny etap warto uczcić w specjalny sposób. Często zastanawiając się nad podarunkiem decydujemy się ostatecznie na tak zwany praktyczny prezent na nowy dom. Jednak problem z prezentem tego typu jest taki, że po pierwsze może być on zupełnie nie w guście osoby obdarowywanej, po drugie okaże się dublem, a po trzecie nie oddaje on doniosłości chwili. Półeczka na książki, komplet pościeli to wprawdzie fajne prezenty, ale szybko ulegną zniszczeniu albo skończą w pudełku na strychu. A przecież nie o to nam chyba chodzi… Zatem może drzewko jako podarunek? Skoro jest dom, to jest też choćby kawałek ogródka. Ten zaś aż się prosi o zieleń.

Pomysł na prezent na nowy dom

Pewnie, że możemy iść do sklepu i kupić bardzo ładną, kolorową poduszkę na kanapę. Tylko czy jest to oryginalny i przede wszystkim ponadczasowy pomysł na prezent na nowy dom? Kupując jedno z naszych drzewek masz pewność, że twój prezent zrobi duże wrażenie i będzie dawał radość osobie obdarowanej przez wiele następnych lat. Drzewko jako prezent na nowy dom to rozwiązanie, które ma wymiar jednocześnie praktyczny, jak i głęboko symboliczny. Drzewo cieszy swoim widokiem i koi zmysły. Latem daje zbawienny cień, a jego szum kołysze dzieci do snu. Pod względem symbolicznym dom i drzewo bardzo często towarzyszą sobie w naszych wyobrażeniach o upragnionym, własnym miejscu na Ziemi. Nawet dzieci rysują domy z drzewami na podwórkach. Zatem – jest coś na rzeczy.

Oryginalny prezent na nowy dom

Każde z naszych drzewek stanowi wyjątkowo oryginalny prezent na nowy dom. Jeśli podarowane przez nas drzewko będzie pierwszym w ogrodzie, to siłą rzeczy zyska specjalny status. Będzie niejako drzewem, od którego „wszystko się zaczęło”. Można powiedzieć, że tak jak ono będzie ukorzeniało się w ziemi, tak mieszkańcy nowego domu będą zapuszczali w nim korzenie. W przypadku, gdy będzie to kolejne drzewko, to zapewne osoba nim obdarowana zechce posadzić je w wyjątkowym, eksponowanym miejscu. Po to, by było pamiątką tej ważnej chwili. Wybierając jedno z oferowanych przez nas drzewek masz pewność, że stoi za nimi najwyższa jakość i staranna selekcja. Estetyczne opakowanie w jakim są dostarczane wraz ze specjalnym zestawem do sadzenia robią na osobach obdarowanych wyjątkowe wrażenie. Do każdego drzewka dołączona jest imienna dedykacja oraz grawerowana tabliczka, które jeszcze mocniej podkreślają wagę prezentu na nowy dom. Warto poświęcić chwilę i zastanowić się jakie konkretnie drzewko wybierzemy. Każde niesie ze sobą nieco inne przesłanie i emocje. Dąb to, można powiedzieć, drzewko stworzone na prezent na nowy dom. Równie okazale będzie prezentował się klon Ginnala. Możemy też postawić na nieco bardziej egzotyczne rozwiązanie i podarować drzewko oliwne. Podarowane w prezencie na nowy dom drzewko powie więcej niż słowa. Wręczając taki prezent, życzysz mieszkańcom nowego domu czy mieszkania wielu lat życia w dobrobycie. W gamie naszych produktów znajdziesz zarówno drzewka do ogrodu, jak i takie, które z powodzeniem można pielęgnować na balkonie.