Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Narodziny dziecka – wielkie wydarzenie, niezwykły prezent

Narodziny dziecka to jedno z największych wydarzeń w życiu. Pojawia się wśród nas nowy człowiek, a z nim zaczyna być pisana całkowicie nowa historia – jego, jak i całej rodziny. To emocjonalny zenit dla rodziców, dla chrzestnych, dla dziadków i rodzeństwa. To wielka radość dla cioć, wujków, kuzynów i przyjaciół. Malutkie dziecko przyciąga wszystkich swoim urokiem i delikatnością, rozczula niewinnością. Każdy pragnie wziąć je na ręce, pogłaskać po główce i ucałować. Nim jednak wybierzemy się do niego, intensywnie myślimy nad tym jaki powinien być prezent na narodziny dziecka. Jak uczcić tak wielkie wydarzenie? Co będzie prawdziwą pamiątką – taką, która będzie trwać przez dekady i która zawsze będzie przypominała tę niezwykłą chwilę?

Niezwykły prezent na narodziny dziecka

Gdy chodzi o prezent na narodziny dziecka, to często w pierwszej chwili myślimy: „Czego takie dziecko potrzebuje?” lub „Czego potrzebują rodzice?”. Ubranka, pieluszki, grzechotki, łóżeczko… a więc wszystko, co przecież tak bardzo potrzebne. Niewątpliwie, troska o kwestie praktyczne jest głęboko uzasadniona i bardzo ważna. Jednocześnie zależy nam by uczcić narodziny dziecka w sposób symboliczny i wykraczający poza sprawy doraźne. Chcielibyśmy, by nowonarodzone dziecko otrzymało pamiątkę, która będzie z każdym rokiem nabierała symbolicznej wartości. By dziecko po wielu latach, już jako dojrzały człowiek, odnalazło w nim magię tamtego momentu.

Drzewko – prezent na narodziny dziecka inny niż wszystkie

W sklepach znajdziemy wiele pięknie wykonanych pamiątek z okazji narodzin dziecka. Jednak drzewko jako prezent na narodziny dziecka to symbol o tak wielu wymiarach, że trudno jest znaleźć coś bardziej odpowiedniego. W naszej kulturze drzewo symbolizuje życie i harmonijny rozwój. Każdy zna powiedzenie: „Mężczyzna powinien zrobić trzy rzeczy: zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna”. Nawet jeśli ten wymóg kulturowy traktowany jest obecnie z przymrużeniem oka, to każdy z nas niemal instynktownie czuje, że narodziny dziecka i posadzenie drzewa w jakiś niezwykły sposób spotykają się ze sobą.

Prezent na urodziny dziecka, który wzrasta z każdym rokiem

Oferowane przez nas drzewka stanowią znakomity prezent na urodziny dziecka. Dziecko i drzewko będą razem wzrastały i rozwijały się. Po latach, obdarowane drzewkiem dziecko będzie mogło spojrzeć na swoje drzewo jak na towarzysza jego rozwoju. Dostrzeże z całą mocą jaką drogę przebyło od narodzin i być może otoczy swoje drzewko opieką. Dla rodziców drzewko to bezcenna pamiątka, która zawsze będzie przypominała o ukochanym dziecku, które z czasem opuści dom rodzinny i wyruszy w świat.

Piękny prezent na urodziny dziecka

Nasze drzewka to starannie wyselekcjonowane okazy – wyjątkowo zdrowe i gotowe do zasadzenia. Zależy nam, by prezent w postaci drzewka wyglądał zjawiskowo i odświętnie, dlatego drzewka znajdują się w estetycznych opakowaniach, a do tego towarzyszy im zestaw do sadzenia. Żeby jeszcze wyraźniej upamiętnić tę wielką chwilę jaką są narodziny dziecka, do drzewka dołączamy imienną dedykację oraz grawerowaną tabliczkę.