Strefa porad, Inspiracje

Prezent personalizowany – dlaczego właśnie taki?

Prezent personalizowany - dlaczego właśnie taki? 1

Coś absolutnie od serca, czyli kilka słów o prezentach personalizowanych

Prezenty kupowane na szybko, na ostatnią chwilę zdarzają się dość często. Nie ma w nich nic złego, bo przecież wszyscy jesteśmy zabiegani, wszyscy mamy ograniczone możliwości czasowe i finansowe. Czasem czujemy jednak, że musimy się bardziej przyłożyć do wyboru prezentu. Zaczynamy wtedy poszukiwać tego idealnego pomysłu. Zwykle na początku sprawdzamy propozycje w Internecie, potem wykonujemy telefony do bliskich osoby, którą pragniemy obdarować, by zasięgnąć od nich języka. Zwykle takie rozmowy jeszcze bardziej zbijają nas z tropu. Nagle okazuje się, że choć znamy dobrze człowieka, choć mamy wiele pomysłów, to jednak żaden nie ma w sobie „tego czegoś”. Bo przecież chcielibyśmy, żeby nasz prezent „przemówił” do obdarowanej osoby, żeby ją ujął i został zapamiętany. I, naturalnie, żeby efektem tego było zacieśnienie więzi. Niełatwa sprawa, prawda?

Kiedy prostota staje się oryginalnością

W dążeniach do wytypowania idealnego prezentu bywa, że oddalamy się coraz bardziej od dobrego pomysłu. Z czasem sami widzimy, że wylądowaliśmy na manowcach. Coraz dziwniejsze pomysły, coraz bardziej budzące nasze wątpliwości. Czasem wręcz łapiemy się na tym, że zabrnęliśmy już w kierunku absurdu. No bo po co naszemu tacie na emeryturze karnet na jogę? Jeśli odlecieliśmy już tak daleko, to warto zacząć wszystko od nowa. Warto wrócić do pierwszych myśli. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się one banalne, to przecież możemy zrobić coś, co niejako „doprawi” je w niebanalny sposób. Tu z pomocą przychodzi nam personalizacja. Dedykacja od serca, w której wyrazimy nasze intencje to będzie zawsze dobre rozwiązanie. W końcu słowa, zwłaszcza szczere słowa, mają moc. Dedykacja wcale nie musi mieć mistrzowskiej formy literackiej. Nawet lepiej postawić na prostotę i autentyczność. Na to, co naprawdę czujemy i chcemy przekazać. Najprostszy prezent z taką dedykacją nagle nabiera głębi i mocy. Dobrym rozwiązaniem zamiast dedykacji jest też użycie słów piosenki, która jest bliska dla osoby obdarowanej. Lub też, jeśli prezent ma charakter rocznicowy, wpisanie do dedykacji daty, która będzie przypomnieniem ważnego wydarzenia.

Drzewko, które mieni się tysiącami znaczeń

Prezentem niecodziennym, a zarazem uniwersalnym, który świetnie współgra z elementami personalizowanymi są drzewka od podarujdrzewko.pl. Drzewko to prezent, który jest w stanie wyrazić bardzo wiele. Ma w sobie tyle wymiarów, znaczeń i emocji, że sprawdzi się przy każdej okazji. Szczególnie, że w przypadku zestawów z podarujdrzewko.pl, poza piękną rośliną, w skład zestawu prezentowego wchodzi grawerowana tabliczka, etykieta z z nazwą okazji i imieniem osoby obdarowanej oraz karta z życzeniami. Sposobów na wykorzystanie wszystkich tych elementów jest naprawdę wiele. Tylko od nas zależy, w jaki sposób spersonalizujemy prezent. Kunsztowne wykonanie poszczególnych elementów podkreśli wyjątkowość chwili i sprawi, że prezent taki zapadnie głęboko w pamięć.

Powrót do listy

Dodaj komentarz