Inspiracje, Strefa porad

Prezent dla rodziców na wesele (jako podziękowanie)

Prezent dla rodziców na wesele (jako podziękowanie) 1

Organizując ślub i wesele, każda przyszła Para Młoda ma do spełnienia szereg zadań i obowiązków. Dotyczą one różnych kwestii, takich jak wybór sali weselnej, sukni ślubnej, fotografa, dekoracji ślubnych, ale też wspaniałego prezentu dla rodziców w podziękowaniu za trud włożony w wychowanie, za cierpliwość, wsparcie i wyrozumiałość. Jaki upominek zaskoczy i chwyci za serce rodziców?

Wyjątkowy prezent w podziękowaniu dla rodziców na ślub

Ślub i wesele to ogromne przeżycie nie tylko dla Pary Młodej, ale też duży stres, wiele emocji i wzruszeń, które towarzyszą w tym dniu ich rodzicom. Często zdarza się tak, że są oni bardziej rozemocjonowani i zdenerwowani ślubem dzieci, niż byli własnym, kilkanaście lat temu. Doskonałym pomysłem na rozładowanie napięcia i stresu jest podziękowanie za wychowanie, troskę, opiekę, pomocną dłoń i naukę życia oraz wyrażenie naszej wdzięczności za wspólnie spędzone lata i wszystko to, co dla nas robią. Idealnym dopełnieniem podziękowań w postaci kilku słów płynących prosto z serca jest drobny, gustowny upominek, który sprawi rodzicom prawdziwą radość i wywoła na ich twarzy szczery uśmiech. Warto wybrać taki prezent na podziękowania ślubne, który będzie nie tylko piękny i elegancki, ale też stanie się wspaniałą, długoletnią pamiątką, przypominającą każdego dnia o tym radosnym dniu, będącym otwarciem nowego etapu w życiu ich dzieci. Drzewko w podziękowaniu to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent dla rodziców o osobistym charakterze, stanowiący doskonałe upamiętnienie ważnego i podniosłego wydarzenia, jakim jest ślub.

Drzewko – uroczy i elegancki prezent dla rodziców

Zamiast bukietu kwiatów, butelki wina lub zestawu prezentowego, warto pomyśleć o podarowaniu rodzicom niepowtarzalnego prezentu. Dlatego gustowne drzewko, przypominające przez długie lata o dniu Waszego ślubu, doskonale sprawdzi się w roli podziękowania za ich wieloletnią troskę i trud.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć kilkanaście gatunków drzew, a wśród nich te, które można posadzić w dużym ogrodzie lub na balkonie, a nawet w mieszkaniu. Każde drzewko niesie za sobą bogatą symbolikę i jest pięknie zapakowane – gotowe do wręczenia rodzicom na weselu.

Oferujemy zestawy upominkowe w wersji STANDARD, w skład których wchodzi gustowne opakowanie i personalizowane elementy w postaci etykiety z nazwą okazji i imion obdarowanych oraz kartką z życzeniami, a także drzewka w wersji PREMIUM. W skład zestawów upominkowych w wersji PREMIUM wchodzą dodatkowo akcesoria do sadzenia w postaci ziemi, łopatki, a także grawerowana tabliczka do posadzenia wraz z drzewkiem. Jako podziękowanie dla rodziców możemy podarować, np. zestaw PREMIUM z Winoroślą, symbolizującą miłość i nieśmiertelność, a także dąb czerwony czy tulipanowca.

Warto przygotować w podziękowaniu dla rodziców wyjątkową, oryginalną niespodziankę, która ich zaskoczy, a nawet wzruszy. Jesteśmy przekonani, że drzewko jako prezent jako podziękowanie na weselu sprawdzi się w tej roli idealnie.

Powrót do listy