Inspiracje, Strefa porad

O czym warto pamiętać wybierając drzewko na prezent

O czym warto pamiętać wybierając drzewko na prezent 1

Nie chcecie już wręczać kolejnej butelki wina, kwiaty są oklepane a z książką jeszcze nigdy nie trafiliście w gust obdarowanego. Wybraliście więc najlepszy pomysł z możliwych czyli podarujdrzewko.pl 😉 Jesteście szczęśliwi, że taki niezwykły prezent wręczycie, gdy nagle pojawia się pytanie „ale jakie drzewko wybrać?”. Spieszymy więc z pomocą.

Poniżej kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę wybierając drzewko:

1. Czy obdarowany posiada ogród?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK – każde drzewko poza oliwką możecie umieścić w koszyku.Jeśli jednak odpowiedź brzmi NIE – żaden problem. Część gatunków dostępnych w sklepie spokojnie można trzymać w donicy na balkonie. Są to m.in: jabłoń, świerk, buk. Wszystkie znajdziecie wchodząc w Katalog drzewek i w Filtruj zaznaczając przeznaczenie: balkon.

2. Obdarowany nie posiada ani ogrodu ani tarasu.

To też nie jest problem. W ofercie znajduje się drzewko oliwne, które w naszym klimacie trzyma się w domu. Może ono wyglądać we wnętrzach bardzo spektakularnie – https://podarujdrzewko.pl/strefa-porad/drzewko-oliwne-w-domu

3. Obdarowany nie jest mistrzem ogrodnictwa – zasuszy nawet kaktusa.

Cóż – podlać drzewka za niego nie damy rady. Można jednak na tabliczce wygrawerować mu hasło: PODLEJ MNIE. Tabliczkę wbija się przy drzewku – może dzięki niej go nie zasuszy. Dla takich osób proponujemy też drzewka mało wymagające. Najprościej wyszukać je wchodząc w katalog drzewek i filtrując po trudności pielęgnacji.

4. Nie wiemy jakie drzewko najlepiej pasuje do okazji.

Tu z pomocą przychodzi wyszukiwanie po okazji. Drzewka dobrane są tak, by ich symbolika pasowała do danego wydarzenia.

Wasz dylemat z wyborem nie pojawił się na powyższej liście? Piszcie do nas na info@podarujdrzewko.pl a pomożemy i doradzimy.

Powrót do listy