Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Prezent na rocznicę

To ważne, żeby pamiętać i obchodzić rocznice rzeczy dobrych. Dzięki temu przywołujemy je, niejako odświeżamy, wprowadzamy magiczną aurę. Dla par i dla małżeństw rocznice mają wyjątkowy wymiar. Pozwalają niejako dotknąć emocji, które były u zarania i przypomnieć sobie, co tak naprawdę w życiu się liczy. To szczególnie ważne w kontekście codzienności, zmagań z problemami, czasem różnych pertrurbacji. W rocznicę przypominamy sobie, że przecież jesteśmy razem, że jesteśmy dla siebie ważni i możemy na siebie liczyć. Nieważne, czy to pierwsza, druga, czy dwudziesta rocznica ślubu – każda jest ważna, choć zapewne każda smakuje nieco inaczej. Te okrągłe rocznice zwykliśmy traktować szczególnie, bo pokazują one, że tworzymy wartościowy związek przez niebagatelną ilość czasu. Te „zwykłe” w gruncie rzeczy też są niezwykłe. Rok dalej i kolejny rok przed nami. Podsumowanie tego, co minęło i wiatr w żagle, by iść ku przyszłości. Prezent na rocznicę ma szczególny wymiar i dlatego warto postawić na nieszablonowe rozwiązanie. Na coś, co będzie wyrażało prawdziwe emocje.

Pomysł na prezent na rocznicę

Dotąd mówiliśmy o rocznicach związków. Jednak prezenty rocznicowe dotyczą wielu innych sytuacji – jubileusz pracy, rocznica I Komunii Świętej, czy chociażby jakże ważna dla wielu osób rocznica abstynencji. I choć każda okoliczność jest czym innym, to łączy je fakt, że mają one głęboki wymiar emocjonalny i jest w tym zawsze zawarta idea „powrotu do źródła”, do początków. Jest w tym nostalgia i zastanowienie się nad przeszłością, w której związaliśmy się z danym człowiekiem albo z daną pracą, albo też zrobiliśmy jakiś ważny dla nas krok. Dlatego warto, by pomysł na prezent na rocznicę odwoływał się do tych emocji. By stanowił mocny symbol, a nie był wyłącznie gadżetem, w którym na dobrą sprawę nie uświadczymy jakichś większych emocji. Takim pomysłem na prezent na rocznicę jest drzewko, które można zasadzić w ogrodzie lub trzymać w domu.

Oryginalny prezent na jubileusz

Wyobraź sobie, że wręczasz swoim rodzicom, którzy obchodzą 30 rocznicę ślubu drzewko, które będą mogli posadzić w swoim ogrodzie na pamiątkę tej chwili. Wyobraź sobie, że obdarowujesz swoją narzeczoną, z którą jesteś piąty rok, drzewkiem, przez co pokazujesz jak bardzo poważnie myślisz o ślubie. Wyobraź sobie, że wręczasz taki prezent komuś, kto pokonał swój nałóg i trwa w abstynencji od 10 lat. W każdym z tych przypadków emocje są gwarantowane. Drzewko to nie tylko oryginalny prezent na jubileusz, ale przede wszystkim prezent poruszający i jednocześnie pełen symboliki. Prezent, który będzie trwał, rozwijał się, kwitł aż do kolejnej i jeszcze kolejnej rocznicy. Drzewka z podarujdrzewko.pl to szczególny prezent także z uwagi na sposób ich „podania” – opakowane w eleganckie, drewniane pudełko, w zestawie ze stylową łopatką i ziemią w jutowym worku. Ponadto posiadają one elementy personalizowane w postaci grawerowanej tabliczki, kartki z życzeniami i etykiety z imieniem lub imionami osób obdarowanych, które możemy zapełnić własnymi treściami.