Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prezent na Dzień Mamy

Idea święta, w którym oddawano hołd matkom sięga czasów starożytnych. Nic w tym dziwnego, w końcu wydaje się to czymś wręcz instynktowym. Obecnie Dzień Matki przypada w Polsce na 26 maja. Dzień Matki to jedno z najpogodniejszych świąt zwyczajowych. To dzień, gdy wszyscy udajemy się do naszych mam, niezależnie jak bardzo jesteśmy zapracowani i zalatani. Odwiedziny u mamy, gdzie zawsze czeka dobre słowo, czuły uśmiech i… pyszny obiad działają na nas zawsze kojąco. Czujemy wtedy, skąd przyszliśmy i co jest tak naprawdę ważne w życiu. Bo mama w każdym geście pokazuje nam, że rodzina jest osią wszystkiego. Mama od chwili narodzin jest najbliższą nam osobą, a ta bliskość jest wręcz pierwotna. Z czasem świat dziecka się poszerza, pojawia się coraz większa ilość relacji, ale bardzo długo w centrum wciąż pozostaje mama. Gdy już wyprowadzamy się i zakładamy rodzinę, to mama wciąż jest dla nas drogowskazem i przystanią. I gdy dopadają nas trudności, to mama zawsze jest i czeka. Bo miłość matki nie ma kresu. Jednocześnie z wiekiem dostrzegamy coraz bardziej, że teraz my powinniśmy zaopiekować się mamą i tym sposobem choć w części odwdzięczyć się za jej trud, za jej poświęcenia. Jasne, nie ma szans, byśmy spłacili tak wielki dług wdzięczności, ale róbmy co możemy, by nasza mama promieniała. Świetną okazją do tego jest zwyczajowe, coroczone święto, gdy możemy zajść do rodzinnego domu i wręczyć prezent na Dzień Mamy.

Pomysł na prezent na Dzień Matki

Jest niemal pewne, że choćbyśmy tylko zatelefonowali z życzeniami w Dzień Matki, to mama się ucieszy. Jednak warto się postarać i odwiedzić mamę osobiście, uściskać ją, ucałować oraz wręczyć prezent. Bo to, że tego dnia mama na nas czeka, jest pewne jak w banku! Natomiast jeśli chodzi o pomysł na prezent na Dzień Matki… Jasne, możemy pójść konwencjonalną drogą i kupić kwiaty czy czekoladki. Mama niewątpliwe doceni gest, ale raczej nie będzie wracała myślami do takiego podarunku. Oczywiście wcale nie jest powiedziane, że najlepszy będzie drogi prezent. Tak naprawdę chodzi o to, by prezent był od serca. Jeśli nasza mama lubi rośliny i uprawia je w mieszkaniu lub posiada swój ogródek, to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę drzewka od podarujdrzewko.pl.

Prezent na Dzień Mamy

Drzewko to prezent, który idealnie łączy w sobie aspekt praktyczny i aspekt symboliczny. Drzewka od podarujdrzewko.pl to starannie wyselekcjonowane rośliny, z których część dedykowana jest do ogrodów, a część do mieszkań. Niezależnie na które się zdecydujemy, możemy być pewni, że drzewko będzie pięknie się rozwijało i radowało mamę. Co równie istotne, drzewko to także mocny symbol. Symbol życia i wzrostu. To idealnie pasuje do Dnia Matki, bo przecież jako dzieci jesteśmy niczym drzewa, które pielęgnowała nasza mama. Prezent w postaci drzewka będzie przypominał mamie o nas, o naszej relacji i wzajemnej miłości. Co istotne, drzewka od podarujdrzewko.pl posiadają piękną oprawę w postaci drewniango pudełka, w którym – poza samą rośliną – znajdują się stylowa łopatka, ziemia do sadzenia w jutowym worku, a także grawerowana tabliczka, kartka z życzeniami i personalizowana etykieta.