Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Prezent na Dzień Kobiet

„Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek!” – każdy w Polsce zna tę piosenkę. 8 marca to jedna z tych dat, których nie sposób przegapić. W przedszkolach i szkołach dziewczynki otrzymują cukierki od swoich kolegów, w firmach panie otrzymują kwiaty od panów, przy każdej kwiaciarni stoją długie kolejki złożone z samych mężczyzn. Zresztą, to najważniejsze święto w całym roku dla właścicieli kwiaciarni. Nie ma co się łudzić, że podobnie wygląda Dzień Chłopaka. Tu nie ma żadnej symetrii. I w sumie bardzo dobrze – kobiety zasługują na szczególne uznanie. Wie to każdy chłopiec, którego mama daje mu wsparcie. Wie to każdy mężczyzna, którego żona jest z nim na dobre i złe. Powiedzmy to sobie jasno – bez kobiet nic nie ma sensu. I pewnie dlatego wcale nie jest łatwo kupić prezent na Dzień Kobiet, który nie byłby sztampowy. Jak już wspomniano, rządzą kwiaty cięte. Najczęściej goździki, tulipany i róże. Bywa tak, że kobiety otrzymują ich tak dużo, że braknie im wazonów. Często wspólnie z kwiatami występują w roli głównej czekoladki. Jednak Prezent na Dzień Kobiet wcale nie musi być oczywisty.

Pomysł na prezent na Dzień Kobiet

Zwykle mężczyźni przygotowują przed Dniem Kobiet listę z imionami pań, którym powinni wręczyć prezent. Druga sprawa to pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Wiadomo, są panie ważne i ważniejsze. Do tych najważniejszych na pewno należą żona, mama i babcia. Mamie i babci chcemy okazać miłość i przywiązanie, wyrazić wdzięczność za ten ogrom czułości, który od nich otrzymaliśmy. Żonie chcemy pokazać, jak bardzo jest dla nas wyjątkowa. A w dziewczynie, na której nam zależy chcemy rozbudzić uczucie. Nasze kobiety zasługują na wiele, ale mało kogo stać, żeby kupować im rokrocznie drogą biżuterię, choć niewątpliwie na nią zasługują. Jednak równie dobrym, a jednocześnie nieporównanie tańszym prezentem będzie drzewko. Prawdziwy prezent od serca. W dodatku, w przeciwieństwie do kwiatka, drzewko nie zwiędnie po dwóch dniach i nie zostanie wyrzucone do kosza.

Oryginalny upominek na Dzień Kobiet

8 marca powinien być dniem pięknym także dla mężczyzny. W końcu mężczyzna może wtedy wyrazić tak wiele w prosty sposób. Pamiętajmy, że kobiety zwracają uwagę na sprawy, które mężczyznom mogą wydawać się mało istotne. Jeśli otrzymają oryginalny upominek na Dzień Kobiet, to dostrzegą, że stoi za tym wysoki poziom zaangażowania, szczerość i prawdziwe emocje. Kobiety są czułe na symbole i metafory. Drzewko, a więc symbol życia, rozwoju i harmonii wzruszy tak matkę, jak i żonę. Wobec dziewczyny, o której serce się staramy, prezent taki będzie świadectwem prawdziwego uczucia. Kobiety umieją docenić rzeczy piękne, a więc możemy być pewni, że zwrócą uwagę na eleganckie opakowanie, w jakim znajduje się drzewko. Niewątpliwie wrażenie zrobią na nich także akcesoria w postaci gustownej łopatki i ziemi zapakowanej w jutowy worek. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze elementy personalizowane – grawerowana tabliczka i kartka z życzeniami, na którą możemy przelać wszystko to, co chcemy powiedzieć.