Parę słów o nas

Podaruj drzewko

Ważnym chwilom towarzyszą wielkie uczucia: miłość, radość, szczęście.
Aby je utrwalić szukamy niepowtarzalnych prezentów.
Podaruj drzewko powstało z myślą właśnie o takich momentach.
Zamiast kolejnej butelki wina czy bukietu kwiatów, proponujemy upominek,
który pozostanie z obdarowanym na lata.

Historia pomysłu na niezwykłe upominki

Zajmujemy się drzewkami od trzech pokoleń i wiemy o nich naprawdę wiele. Gdy w 2011 jednemu z naszych przyjaciół urodził się syn, długo szukaliśmy dla niego wyjątkowego prezentu. To wtedy po raz pierwszy zrodził się pomysł na Podaruj drzewko.

W 2015 jedno z naszych drzewek trafiło do Papieża Franciszka, a naszym projektem zainteresowało się wiele osób poszukujących niezwykłych upominków.

O nas 1

Od kilku lat wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy, tak jak niegdyś my, poszukują naprawdę niebanalnego prezentu na specjalną okazję. Specjalizujemy się w wysyłaniu zielonych podarunków przyjaznych naturalnemu środowisku.

Wierzymy, że drzewko można podarować w wielu ważnych momentach: nie tylko jako prezent na narodziny dziecka, ślub czy urodziny. Drzewa mają tak bogatą i uniwersalną symbolikę, że pasują na bardzo wiele innych okazji. Cenimy je jako prezenty przede wszystkim za długowieczność: dzięki niej wraz z drzewkiem trwają i umacniają się także życzenia i pamięć osoby obdarowującej.

Mając to na uwadze, stworzyliśmy dla właścicieli firm specjalną ofertę nietypowych prezentów dla kontrahentów. Drzewko ozdobne podarowane partnerom w biznesie bez wątpienia ugruntuje stałą współpracę lub da początek nowej.

Ponadto drzewo może być uosobieniem silnej, trwałej miłości, nieprzemijającej pamięci, mądrości i wiecznego życia – dlatego idealnie nadaje się na prezent gratulacyjnyupominek na Dzień Matki czy święto zakochanych. Tak wiele znaczeń mieści się w jednej sadzonce, która dociera do naszego Klienta od zaufanych, doświadczonych dostawców.

O nas 2

Drzewka do
ogrodu i na balkon

Z naszą pomocą możesz w oryginalny sposób uczcić chwile wyjątkowe dla Ciebie i bliskich Ci osób. Spraw, by bliski poczuł się kimś jedynym w swoim rodzaju i podaruj mu drzewko do posadzenia, przeznaczone wyłącznie dla niego. Z doświadczenia wiemy, że wspólne sadzenie drzewka to chwile pełne radości i wzruszenia. Dbamy o to, by oferta drzewek była na tyle różnorodna, abyś mógł wybrać na prezent gatunek o konkretnej, najbardziej pasującej do danej okazji symbolice. Staramy się, by z takiego upominku mogli cieszyć się nie tylko mieszkańcy domu z ogrodem, dlatego wśród naszych propozycji nie zabrakło drzewek, które można posadzić na balkonie, a nawet – pielęgnować w mieszkaniu. Chcemy, byś poprzez wręczenie starannie wybranego i elegancko zapakowanego podarunku istniał w pamięci obdarowanych przez długi czas.

Jakość

Wszystkie drzewka pochodzą z naszych szkółek lub od sprawdzonych dostawców.

Wysokiej jakości opakowania z tektury zostały specjalnie zaprojektowane aby żadna roślina nie ucierpiała w transporcie. Z tego względu opracowaliśmy specjalny system pakowania i mocowania. Dzięki niemu drzewko dotrze do odbiorcy w idealnym stanie. Współpracujemy również ze sprawdzoną firmą kurierską, która gwarantuje nam najkrótszy czas dostawy.

O nas 3