Drzewka na prezent dla klientów biznesowych

Szukasz nietypowego prezentu dla swoich Klientów lub partnerów biznesowych? Podaruj im drzewko.
Buduj zaangażowanie, zdobywaj lojalność, zwiększaj motywację i wywołuj pozytywne emocje dzięki drzewku na prezent firmowy.

Ozdobne drzewko wręczone w podziękowaniu za udaną transakcję, jako świąteczny upominek dla stałych partnerów, współpracowników lub w jeszcze innej sytuacji biznesowej to z pewnością nietuzinkowy pomysł. Czy nie takie rozwiązania są Ci potrzebne, by budować dobry, niestandardowy wizerunek firmy? Do każdego drzewka dodajemy spersonalizowane dodatki – karty i etykiety – by obdarowany czuł się wyjątkowo.Jeśli potrzebujesz naprawdę nietuzinkowego prezentu, mamy dla Ciebie propozycję: zestaw upominkowy premium, w którym, oprócz drzewka, znajdują się także akcesoria do samodzielnego posadzenia (łopatka i ziemia w jutowym worku) oraz spersonalizowane dodatki: etykieta z nazwą okazji oraz imieniem lub imionami obdarowanych osób (albo z innym opisem), grawerowana tabliczka oraz kartka z życzeniami.

01.

NIESZABLONOWY
POMYSŁ

Drzewko to nieszablonowy pomysł na prezent. Nie zginie
w gąszczu butelek wina, długopisów i kubków.

02.

POZYTYWNY
WIZERUNEK

Podarowanie drzewka świadczy o tym, że dbasz o naturę i środowisko, tym samym kształtując pozytywny wizerunek firmy.

03.

UGRUNTOWANIE
WSPÓŁPRACY

Taki upominek pozostanie z obdarowanym na lata i może być
początkiem lub ugruntowaniem współpracy.

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz dodatkowe pytania, koniecznie skontaktuj się z nami:
Dla firm 4

Personalizowana
etykieta

Każde nasze pudełko oklejone jest etykietą. Możemy na nią nanieść twoje logo lub inny element graficzny. Dzięki temu obdarowany zanim jeszcze otworzy pudełko będzie wiedział od kogo je otrzymał.
Dla firm 5

Personalizowane
pudełko

Możemy zmienić projekt graficzny pudełka. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z naszym biurem: dlafirm@podarujdrzewko.pl lub pod numer 0048 504 990 110
Dla firm 6

Personalizowana
kartka

Wybierz jeden z naszych wzorów lub zaprojektujemy Ci nowy, z twoim logo lub innym elementem graficznym. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z naszym biurem: dlafirm@podarujdrzewko.pl lub pod numer 0048 504 990 110. Wydrukowana kartka zostanie umieszczona wraz z drzewkiem w zestawie
Dla firm 7

Nie martw się
dostawą

Wystarczy, że podasz nam bazę adresatów, a my zajmiemy się dostawą drzewek. Zarówno opakowania PREMIUM jak i STANDARD są do wysyłki dodatkowo pakowane w dodatkowe, kartonowe opakowania, dostosowane zarówno do transportu jak i wygodnego przenoszenia.