podaruj drzewko

Drzewka na prezent dla klientów biznesowych

Szukasz nietypowego prezentu dla swoich Klientów lub partnerów biznesowych?
Podaruj im drzewko.

Ozdobne drzewko wręczone w podziękowaniu za udaną transakcję, jako świąteczny upominek dla stałych partnerów, współpracowników lub w jeszcze innej sytuacji biznesowej to z pewnością nietuzinkowy pomysł. Czy nie takie rozwiązania są Ci potrzebne, by budować dobry, niestandardowy wizerunek firmy? Do każdego drzewka dodajemy spersonalizowane dodatki – karty i etykiety – by obdarowany czuł się wyjątkowo.Jeśli potrzebujesz naprawdę nietuzinkowego prezentu, mamy dla Ciebie propozycję: zestaw upominkowy premium, w którym, oprócz drzewka, znajdują się także akcesoria do samodzielnego posadzenia (łopatka i ziemia w jutowym worku) oraz spersonalizowane dodatki: etykieta z nazwą okazji oraz imieniem lub imionami obdarowanych osób (albo z innym opisem), grawerowana tabliczka oraz kartka z życzeniami. Taki zestaw polecamy szczególnie jako podziękowanie dla rodziców lub niezwykły prezent ślubny dla pary młodej. Wyobraź sobie, jak wzruszającym przeżyciem może być wspólne posadzenie drzewka z mamą i tatą albo zaskoczenie na twarzach nowożeńców. Tak niewiele trzeba, by wykazać się nieszablonowym myśleniem!

Dlaczego warto?

  • punkt Drzewko to nieszablonowy pomysł na prezent. Nie zginie
    w gąszczu butelek wina, długopisów i kubków.

  • punkt Podarowanie drzewka świadczy o tym, że dbasz o naturę i środowisko, tym samym kształtując pozytywny wizerunek firmy.

  • punkt Taki upominek pozostanie z obdarowanym na lata i może być
    początkiem lub ugruntowaniem współpracy.

dostawa

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz dodatkowe pytania, koniecznie skontaktuj się z nami:

Dodatki dla firm

etykieta

Personalizowana etykieta

Każde nasze pudełko oklejone jest etykietą. Możemy na nią nanieść twoje logo lub inny element graficzny. Dzięki temu obdarowany zanim jeszcze otworzy pudełko będzie wiedział od kogo je otrzymał.

pudełko

Personalizowane pudełko

Możemy zmienić projekt graficzny pudełka. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z naszym biurem: dlafirm@podarujdrzewko.pl lub pod numer 0048 504 990 110

wzór""

Personalizowana kartka

Wybierz jeden z naszych wzorów lub zaprojektujemy Ci nowy, z twoim logo lub innym elementem graficznym. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z naszym biurem: dlafirm@podarujdrzewko.pl lub pod numer 0048 504 990 110. Wydrukowana karka zostanie umieszczona wraz z drzewkiem w zestawie

dostawa

Nie martw się dostawą

Wystarczy, że podasz nam bazę adresatów, a my zajmiemy się dostawą drzewek. Zarówno opakowania PREMIUM jak i STANDARD są do wysyłki dodatkowo pakowane w dodatkowe, kartonowe opakowania, dostosowane zarówno do transportu jak i wygodnego przenoszenia.

Jesteś zainteresowany lub masz pytania?

Skontaktuj się z nami: dlafirm@podarujdrzewko.pl lub pod numer 0048 504 990 110
lub wypełnij poniższy formularz:

Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj telefon
Wprowadź pytanie
Copyright © 2016 Podarujdrzewko.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: IDEACTO